Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Kebab Głodny Wilk Tarnów Krakowska. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Patryk
10 kwi 2026 o 10:14
Jak można dawać ludziom takiego frajera. Ten obsrany serek to taki świetny pomysl, że wolałbym dostać bez sera za dopłatą, żeby jakkolwiek sobie pomóc. Nie ma gorszego miejsca na kebsa w tarnowie
Stanisława
1 kwi 2026 o 22:34
smaczne
Stanisława
5 mar 2026 o 12:51
smacznie
Kamila
28 lut 2026 o 21:00
Dodatkowa opłata za sosy, których nie było, pomylone mięso, kebaba nie dało się zjeść bez sosu bo był tak suchy.
Patrycja
10 sty 2026 o 18:32
Mięso było miejscami przypalone, ale całość ogólnie okej. Czy zamówię jeszcze raz? Może.
Kazimierz
16 lis 2025 o 21:19
Było smacznie
Joanna
12 lis 2025 o 19:12
Pyszne! Polecajka
Joanna
29 wrz 2025 o 13:25
Bardzo smaczny kebab, sos ostry odpowiednio pikantny, dostawa szybka, bardzo miła Pani dostawczyni. Ciepłe i smaczne polecam :)